Ana Sayfa arrow Hakkımızda

Monday, 28 July 2014
Hakkımızda
 
Firmamız, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Buhar Tesisatı, Boyler Sistemi, Otomatik Kontrol, Hidrofor Tesisatı, Yangın Tesisatı, Güneş Enerjisi, VRF Sistem Klima Uygulamaları ve ilgili diğer altyapı alanlarında merkezi ve ferdi sistem olarak çok sayıda projeyi hazırlamış ve başarıyla uygulamıştır.

Resmi ve özel kurumların değişik bölgelerde bulunan birimlerinin mekanik tesisat uygulama ve projelerini yapmaktayız. Ayrıca, ülkemizin lokomotif ve öncü bankalarının değişik coğrafi bölgelerdeki şubelerinin tadilatları kapsamında mekanik tesisat uygulamalarında yapmaktadır.

Firmamız, Mekanik Tesisat Proje çalışmaları sürdürmekte olup; sıklıkla TCDD, Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Belediyeler, MSB, Çalışma Bakanlığı, İl Özel İdareleri, Milli Eğitim Bakanlığı ve bilumum özel teşebbüs projelerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Teknik kadrosu kendi alanlarında yetkin ve tecrübeli;
3 makine mühendisi, 2 teknik öğretmen, 1 tekniker ve 1 teknisyenden oluşmaktadır. Firma kadrosu saha çalışanları ve imalat atölyesi çalışan kadrosuyla birlikte sürekli olarak 22 kişidir, iş hacmine göre bu sayı artmaktadır.

 
 
© 2014 fd Mühendislik
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.